Serwis komputerowy Miedzylesie Warszawa

Firma EXTREME-COMPUTERS oficjalnie powstała 11 września 2001 roku, aczkolwiek nasze doświadczenie w branży komputerowej sięga wczesnych lat 90-tych.
Jesteśmy firmą komputerową specjalizującą się w sprzedaży, modernizacjach i serwisie sprzętu komputerowego dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości sprzedawanych przez nas komputerów i usług, jak i obsługi klientów, czego potwierdzeniem jest to, że z naszej pomocy skorzystało już ponad 100 firm, w tym instytucji państwowych oraz setki klientów indywidualnych.

Obecnie (03.2019) w naszej bazie zarejestrowanych jest już ponad 3000 klientów.

Staramy się stale umacniać naszą pozycję w coraz dynamiczniej rozwijającym się sektorze usług informatycznych na rynku polskim.

Naprawa komputerów Międzylesie, Naprawa komputerów Wawer, Serwis komputerów Międzylesie, Serwis komputerów Wawer, Serwis komputerowy, Pogotowie komputerowe, Naprawa sprzętu komputerowego, Naprawa komputerów stacjonarnych, Naprawa laptopów, Instalacje internetu, Instalacje sieci, Sieci komputerowe, Zabezpieczenia komputerowe, Pomoc komputerowa