Zestaw komputerowy Warszawa Międzylesie Wawer

Zamówić u nas zestaw komputerowy warszawa lub usługę można na kilka sposobów.

1. Telefonicznie – proszę do nas zadzwonić pod nr telefonu (22) 615-68-63, 501-921-779

2. Przez Internet – pocztą mailową – dzięki Internetowi mają Państwo możliwość zamówienia wymarzonego zestawu nie ruszając się z domu. Wystarczy napisać do nas na adres biuro@ex-c.pl.
W liście mogą Państo wyrazić słowami swoje oczekiwania, pragnienia – my będziemy starali się wyjść im naprzeciw. W ciągu max 24 godzin skontaktuje się z Państwem nasz handlowiec i ustali szczegóły transakcji .

3. Na miejscu – zapraszamy do naszego punktu sprzedaży i usług.

(UWAGA!!! Jesteśmy firmą usługową i często zdarza się, że chwilowo nikogo nie ma na miejscu w sklepie – prosimy o telefon przed przybyciem)

Hosting stron WWW

Z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na usługi internetowe, rozpoczęliśmy działalność w zakresie hostingu i pełnej obsługi kont pocztowych, domen i stron WWW.

Coraz więcej klientów zdaje sobie sprawę, że Internet umożliwi ich firmie szybki i dynamiczny rozwój. Wychodząc temu naprzeciw staramy się tworzyć interesujące graficznie witryny internetowych, a także je promować, aby zapewnić dużą oglądalność.

Ludzie coraz częściej szukają informacji w sieci, gdyż jest to bardzo skuteczna, a zarazem i niedroga metoda.
Koszty reklamy w gazetach, czasopismach czy na billbordach rosną, natomiast zaistnienie w sieci nie wymaga już poświęcania dużych nakładów pieniężnych, zważając na to, że daje nieograniczone możliwości rozwoju firmy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Biuro, serwis, sklep:
Warszawa, ul. Marecka 11a
czynne w godzinach Pon-Pt: od 800 do 1600, Sob: TEL.
tel./fax: (22) 615-68-63, 501-921-779
(Mile widziana wcześniejsza zapowiedź telefoniczna)